Важливо

На Кіровоградщині оголосили конкурс на розробку логотипу до 100-річчя Василя Сухомлинського

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
pixabay.com

Зазначений логотип буде візитівкою урочистих заходів з нагоди відзначення 100-річчя від дня народження видатного педагога та використовуватиметься в якості офіційної емблеми, сувенірної продукції тощо.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт ОДА.

Логотипом може бути будь-яка комбінація позначень (емблема, слова, літери, цифри, зображувальні елементи, комбінації кольорів), яка здатна передати унікальність події – 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського; графічний, образотворчий або об’ємний знак, комбінований з зображенням, літерами, цифрами, словами або без них.

Вимоги до логотипа:

  • оригінальність (зображення має бути особливим, не має наслідувати інші логотипи);
  • асоціативність; художність та естетичність;
  • композиційність (взаєморозташування графічних символів, тексту), кольорове рішення (не більше 5 кольорів);
  • адаптивність (можливість використання логотипа в чорно-білому та кольоровому варіантах на різних носіях);
  • універсальність;
  • функціональність.

Конкурс проводиться у два етапи: І етап – до 1 липня 2018 року, ІІ етап – до 15 липня 2018 року. Один учасник може представити на Конкурс кілька проектів (але не більше трьох).

Для участі у І етапі Конкурсу надсилаються заявки за формою, що додається. Заявки, що не відповідають вказаним вимогам, не розглядатимуться.

Конкурсні роботи надсилаються або подаються на розгляд в електронному та друкованому вигляді до комунального закладу “Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського”, який розташований за адресою: вул. Велика Перспективна, 39, м. Кропивницький, 25006 та в електронному вигляді koippo@ukr.net (з поміткою “На конкурс”).

Конкурсна комісія розглядає подані учасниками заявки та визначає переможців І етапу Конкурсу, які отримають допуск до ІІ етапу Конкурсу.

Переможців ІІ етапу Конкурсу, які посядуть І, ІІ та ІІІ місця, буде нагороджено цінними подарунками і дипломами обласної державної адміністрації.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар