Важливо

Програма DOBRE оголосила на Кіровоградщині новий етап відбору громад

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

13 червня в Українському кризовому медіа-центрі офіційно оголосили умови відбору третьої когорти громад-партнерів у Програму USAID DOBRE. Наразі в областях проходять інформаційні зустрічі із представниками громад – днями така подія відбулася і у Кропивницькому.

Умови відбору громад цієї когорти відрізнятимуться тим, що цього разу конкурсна комісія також даватиме практичне завдання – про це в ефірі телепрограми “Радіомайдан” розповів регіональний менеджер Програми DOBRE Андрій Нагорний.

“Фактично нічого особливо не змінилося в умовах відбору. Єдине, що громади третьої когорти матимуть додаткове практичне завдання. Раніше просто подавалася заявка. Також проводилася інформаційна зустріч – розповіли, як податися, обговорили ще раз, що таке Програма DOBRE – що в першу чергу це не гроші, а експертна підтримка. Але, звісно, ми надаємо і фінансову підтримку”.

Андрій Нагорний додає, що наразі важливо підготувати максимально якісну заявку.

“Громадам важливо максимально чесно і якісно заповнити заявку. Потім громади, що будуть попередньо відібрані, отримають це практичне завдання.  Зараз ще карти не розкриваються. Єдине, що я можу сказати, представники конкурсної комісії будуть виїжджати у громади і дивитися на виконання завдань в приймати остаточне рішення про долучення громад у межах третього раунду відбору”.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило умови конкурсного відбору наступних 25 об’єднаних громад для участі у програмі USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). У конкурсі можуть взяти участь громади Івано-Франківської, Тернопільської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Харківської, Херсонської і Миколаївської областей, які об’єднались на добровільних засадах, провели місцеві вибори, і населення яких не менше 5000 жителів. Заявки прийматимуть до 27 липня. Участь у програмі допоможе об’єднаним територіальним громадам ефективно реагувати на пріоритети громадян завдяки належному управлінню ресурсами, підвищенню якості комунальних послуг, стимулюванню місцевої економіки та посиленню залучення громадян.

Для участі у конкурсному відборі Програми USAID DOBRE, громадам необхідно ознайомитися із умовами відбору та заповнити заявку – завантажити документи ТУТ.

*****

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Нагадаємо, наразі до списку громад-партнерів Програми DOBRE входять три ОТГ з Кіровоградщини: Новоукраїнська, Маловисківська та Бобринецька.

Більше новин про програму USAID DOBRE.

Великі міста у децентралізації: успішність потребує інтелектуального управління

Поширити:

Залишити коментар:

коментар