Важливо

40-річна псевдожебрачка з Кіровоградщини вдавала бабусю у Черкасах

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© 5.ua

У Черкасах активісти викрили 40-річну мешканку Кіровоградщини, яка видурювала у людей гроші. Вона жебракувала на вулицях міста видаючи себе за бабусю.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на 5 канал.

Полювання на псевдожебрачок влаштували активісти в Черкасах. Зацікавилися немічними бабусями після того, як побачили, що після завершення так званого робочого дня з ними відбувалися трансформації, вони жваво йшли з площі, перебігаючи через дорогу. Згодом активісти з’ясували: вуличні прохачки геть не пенсіонерки.

Бабусі, яка просять милостиню на вулицях, виявилися аж ніяк не немічними. Насправді − це переодягнені молоді люди.

“Там спочатку був взагалі пердставник чоловічої статі, а не жінка, вони міняються, звичайно, я впевнений, що їх ціла мережа, не тільки в Черкасах, а й по області”, – розповідає активіст Олег Толмачов.

Під час чергового рейду активісти виявили чергову аферистку. Жінку звуть Світлана. Проте нині вона лише грає роль бабусі. 40-річна прохачка каже: так вона заробляє, а не обманює. Виручка за день близько ста гривень.

Активісти викликали поліцію. Вже правоохоронцям псевдобабуся зізналася: жебракує з дитинства, до минулого року на вулиці і в сніг, і в спеку просила грошей разом зі своїми малими дітьми.

Світлана також запевняє, змушена робити це заради тяжко хворої дочки, яку таки залишили з матір’ю. Разом приїхали з Кіровоградської області.

З’ясувати, де вона живе та як її звати, не вдалося, тому патрульні відвезли жінку на вокзал та залишили під наглядом патруля чекати потяга додому. Правоохоронці кажуть: це злочин, проте таких порушників не затримують у відділку.

“Вона може називатися різними пірзвищами, різними іменами, адреси проживання у неї немає, це дуже тяжко, а зі слів, то самі розумієте, зі слів лише. У районі залізничного вокзалу таких викликів багато, а тут у цей момент мало”, – розповів інспектор роти Управління патрульної поліції в Черкаській області Максим Холодков.

Черкасці в думках розділилися, одні не вірять прохачкам, але є такі, що дають гроші. Після викриття активістами псевдобабусь містяни самі взялися їх проганяти.

Естафету викриття шахрайок від Черкас перейняли і в Харкові, місцеві небайдужі знайшли і в своєму місті таку акторку. Але нагнати один раз – замало, кажуть активісти. Псевдоторбарі завжди повертаються. Тож такі рейди мають бути регулярними.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар