У медзаклади Кіровоградщини надійшли 64 стенти для пацієнтів із інфарктом міокарда

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© koronaar.ee

У рамках урядової програми від Міністерства охорони здоров’я у медзаклади Кіровоградщини надійшли 64 високоякісні стент-системи для екстренної допомоги пацієнтам з інфарктом міокарда.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомила міністерка охорони здоров’я Уляна Супрун, повідомляє Перша електронна газета.

“Чергова партія стентів вже в регіонах! Переконайтеся, що ваші близькі та родичі знають про урядову програму екстреного стентування і те, що ніхто не має права вимагати від них коштів за стенти”, – написала вона.

Уляна Супрун також повідомила, що це високоякісні стент-системи, вироблені у США та Європі, що пройшли суворий контроль і є повністю безпечними для життя й здоров’я українських пацієнтів.

Разом зі стентами в області також розвезені необхідні медичні вироби для їхнього встановлення.

Всього медзаклади в областях України отримали 5323 стенти – це додаткова поставка до 4657 стентів, котрі були відправлені в регіони минулої осені.

У табличці ви можете побачити – скільки стентів з цієї партії відправили до кожної з областей. Вони є в медзакладах, де забезпечують екстрену допомогу пацієнтам з інфарктом міокарда.
30707220_2067922430158980_8803542943630622720_n

“Серед цих медзакладів – 24 сучасних кардіоцентри, які надають безоплатну допомогу при інфаркті щодня та цілодобово. Щоби кожен пацієнт зміг отримати якісну допомогу при інфаркті якомога швидше – ми разом з урядом та регіонами розбудовуємо мережу таких кардіоцентрів. Цьогоріч у бюджет закладено фінансування для відкриття ще 13 кардіоцентрів в 11 областях.

Всього до кінця року у регіони буде поставлено 20 000 стентів – як показує середня річна статистика, цього має вистачити, щоби надати безоплатне стентування всім, кого спіткав інфаркт та потребує термінової допомоги”, – повідомила Уляна Супрун.

Більше про урядову програму надання допомоги пацієнтам з гострим інфарктом міокарда – читайте за ПОСИЛАННЯМ.

Читайте також: У кропивницькому кардіодиспансері провели чергову унікальну операцію

Усе на тему кардіохірургії у Кропивницькому читайте за ПОСИЛАННЯМ.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар