Важливо

12 із 18 захворілих на кір на Кіровоградщині не мали щеплень

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© radiosvoboda.org

Цього року на Кіровоградщині зареєстровано 18 вірусологічно підтверджених випадків кору, з них 9 випадків серед дітей та підлітків до 17 років. Із 18-ти захворілих, 12 осіб зовсім не мали профілактичних щеплень від кору, а 6-ро отримали тільки по одній дозі вакцини, що не відповідає Календарю профілактичних щеплень.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Кіровоградського обласного лабораторного центру МОЗ України.

На кір захворіло 7 мешканців Гайворонського району, 3 мешканці з м. Кропивницького, 5 – з Маловисківського району, 2 – з Кіровоградського району (с. Аджамка), 1 – з Новоукраїнського району.

Серед захворілих зареєстрований 1 випадок кору у вагітної жінки. Захворювання протікало в легкій формі, без ускладнень. На даний час вагітна пролікована та виписана із інфекційного стаціонару в задовільному стані.

В кожному вогнищі кору проводився повний комплекс протиепідемічних заходів.

Лабораторний центр нагадує, що єдиною надійною профілактикою кору та запобіганню ускладнень є своєчасно проведені профілактичні щеплення.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар