Важливо

На Кіровоградщині до суду викликатимуть за допомогою оголошень у “Народному слові”

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© avideon.fr

У 2018 році на Кіровоградщині фігурантів судових справ, місце проживання яких невідоме, викликатимуть до суду за допомогою оголошень у газеті “Народне слово”.

Таке розпорядження 20 грудня видав Кабмін, повідомляє Перша електронна газета.

Так, розпорядженням № 957-р Уряд затвердив перелік місцевих друкованих засобів масової інформації, в яких у 2018 році розміщуються оголошення про виклик до суду відповідача, третіх осіб, свідків, місце фактичного проживання (перебування) яких невідоме.

Згідно з переліком, таким ЗМІ на Кіровоградщині є газета “Народне слово”.

Крім того, документом визначено газету “Урядовий кур’єр” друкованим засобом масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження, в якому у 2018 році розміщуються зазначенні оголошення.


Нагадаємо, газета “Народне слово”, як вісник обласної влади, виходила у друк з листопада 1990 року. А 20 травня 2016 року обласна рада вийшла зі складу засновників газети “Народне слово”, і колектив видання став самостійним суб’єктом господарювання.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар