Важливо

Global Communities запрошує регіональні організації Кіровоградщини поборотися за субгранти

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
© Ілюстрація

Global Communities запрошує кваліфіковані організації, які мають досвід залучення громадськості, мобілізації громад і молоді, а також розбудови спроможностей організацій громадянського суспільства, до подання заявок на діяльність у зазначеній сфері. Організації повинні будуть працювати в Кіровоградській, Дніпропетровській та Івано-Франківській областях. Global Communities планує надати 3 субгранти на суму від 50 000 до 100 000 доларів США кожний строком до 12 місяців. 

Пише Український кризовий медіа-центр.

Довідково: Організація Cooperative Housing Foundation, що здійснює діяльність під назвою Global Communities («Глобал Ком’юнітіз»), була призначена USAID (Агентством США з міжнародного розвитку) Основним одержувачем коштів за програмою міжнародної технічної допомоги «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

До подання заявок запрошуються такі учасники: різноманітні організації громадянського суспільства, спроможні надавати об’єднаним територіальним громадам технічну, експерту й консалтингову підтримку у зміцненні участі громадян і їх залученні до ухвалення рішень на місцевому рівні; відповідні заявки у відповідь на це запрошення подаються в письмовій формі. Організації повинні будуть працювати в Кіровоградській, Дніпропетровській та Івано-Франківській областях. Усі заявники мають бути організаціями, що користуються юридичним визнанням згідно з чинним законодавством і мають право здійснювати діяльність в Україні. Комерційні структури мають право подавати заявки, але без включення до бюджету фіксованої плати або частки прибутку.  Урядові та напівдержавні структури не мають права подавати заявки на одержання коштів за цим грантовим фінансуванням.

Global Communities планує надати 3 субгранти на суму від 50 000 до 100 000 доларів США кожний строком до 12 місяців. Підписання грантових угод планується не раніше 1 лютого 2018 року.

Зацікавлені організації запрошуються до подання заявок на папері або в електронній формі згідно з вимогами цього запрошення за зазначеною в ньому адресою. Заяви мають надійти не пізніше ніж 27 грудня 2017 року.

Повідомляємо організації, що подаватимуть заяви, що це запрошення в жодний спосіб не зобов’язує Global Communities надавати гранти або відшкодовувати організаціям-заявникам будь-які витрати, понесені у зв’язку з підготовкою та поданням своїх заяв.

Усі запитання або запити про надання інформації слід надсилати до 20 грудня 2017 року Катерині Андрущенко електронною поштою на адресу kandruschenko@globalcommunities.org. Будь-яка інформація, надана одному потенційному заявникові з приводу цього запрошення, буде надана всім таким заявникам у вигляді змін до цього запрошення.

Просимо якомога раніше повідомити Global Communities електронним листом на адресу kandruschenko@globalcommunities.org про свій намір подати заявку, щоб дати нам змогу спрогнозувати кількість заявок, які необхідно буде оцінити.

Правила та умови

Бюджет

Заявка

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАПИТАНЬ:  20 грудня 2017 року

ДАТА ЗАКРИТТЯ:  27 грудня 2017 року

Поширити:

Залишити коментар:

коментар