Важливо

У Кропивницькому збиратимуть гроші на вітаміни для ВІЛ-інфікованих діток

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Ілюстрація

1 грудня в ІТ-просторі KOWO у Кропивницькому відбудеться благодійний вечір “Сила мистецтва”, під час якого збиратимуться кошти на придбання вітамінів для ВІЛ-інфікованих дітей. У програмі – виступи місцевих музичних гуртів, вокалістів, поетів, фуршет з лаунж-зоною для спілкування та міні-ярмарок.

Активісти організації ФРІ спільно з Кіровоградським обласним відділенням Всеукраїнської благодійної організації “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” організовує благодійний вечір “Сила мистецтва”. Акція приурочена до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом, який щороку відзначається 1 грудня. Квитки коштують 50 гривень, їх можна бронювати уже зараз в організатора Ірини Лозової. За вилучені кошти від продажу квитків куплять вітаміни для ВІЛ-позитивних діток.

“Протягом благодійного вечора будуть виступати талановиті виконавці, які вже відомі у нашому місті. Також діятиме міні-ярмарка, на якій будуть представлені смаколики та інші вироби. Тож запрошуємо всіх небайдужих своєю участі в заході висловити підтримку людям з ВІЛ-статусом”, – розповіла Першій електронній PR-менеджер Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” Вікторія Семененко.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар