Міжнародні донори запрошують громади Кіровоградщини у флешмоб бізнес-ідей

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Громади з Кіровоградщини мають можливість потрапити до соціального реаліті каналу “1+1”, а також виграти освітню поїздку за кордон та консалтинг від кращих європейських спеціалістів. Для цього потрібно лише зняти відеоролик, у якому громада презентуватиме свою бізнес-ідею, і опублікувати його на Фейсбук із хештегом #громади.

Про це під час Першого Хабу інвесторів та громад, який днями пройшов у Києві, повідомила керівник програми місцевого економічного розвитку Western NIS Enterprise Fund Ірина Озимок, інформує Перша електронна.

“Невдовзі ми запускаємо соціальне реаліті-шоу, яке дасть можливість громадам позмагатися за найкращий бізнес-проект”, – сказала Ірина Озимок.

За словами Ірини Озимок, потрапити до проекту можна, зокрема, через флешмоб, який також може дати можливість виграти поїздку за кордон:

“Флешмоб полягає у тому, що треба зробити коротеньке відео, де висвітлити ідею вашого проекту. Він має бути соціально-орієнтованим і вирішувати певну проблему у вашій громаді. І опублікувати його на Фейсбук із хештегом #громади. Завдяки цьому флешмобу можна потрапити до реаліті – якщо ваша ідея буде привабливою для інвестора. А також ви будете мати можливість виграти поїздку за кордон і повчитися у ваших колег там”, – розповіла керівник програми місцевого економічного розвитку Western NIS Enterprise Fund.


Телеканал «1+1» спільно з програмою DOBRE-USAID та американським фондом WNISEF оголошує флешмоб для ініціативних українців та громад, які прагнуть покращити життя у своїй країні, регіоні чи місті. Учасниками можуть стати українці, які мають ідеї чи вже реалізовані проекти щодо покращення благоустрою міст або розкриття економічного потенціалу свого регіону.
 
Щоб взяти участь, потрібно записати відео, в якому розкрити свою ідею або розповісти про вже реалізований проект, та викласти його на Фейсбук з хештегом #громади. Переможець, якого оберуть представники каналу «1+1» та програми DOBRE-USAID, отримає поїздку за кордон та консалтинг від кращих європейських спеціалістів.
 
Крім того, кілька громад з найбільш перспективними проектами, які візьмуть участь у флешмобі, отримають можливість стати учасниками нового проекту на «1+1».
 
Флешмоб триватиме до 26 листопада 2017 року.
 
Нагадаємо, телеканал «1+1» починає роботу над новим соціальним реаліті, в якому об'єднані територіальні громади України змагатимуться за інвестиції, створюючи проекти для поліпшення життя в регіонах. Проект стартує на «1+1» у 2018 році.​
Поширити:

Залишити коментар:

коментар