Важливо

Новоукраїнські волонтери в АТО привітали земляків із днем громади

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

У Новоукраїнці провели благодійну акцію “Привітай захисника з днем громади“, під час якої збирали допомогу для земляків, які зараз служать в АТО. Збирали подарунки усією громадою, також допомагали меценати.

Фото з поїздки у зону АТО оприлюднили на сайті міськради Новоукраїнки.

“За ініціативи міського голови Олександра Корінного та волонтерів Новоукраїнської громади (Благодійний фонд “З добром та миром”, волонтерські групи Михайла Нікуліна та Наталії Дубінченко) у вересні проведено благодійну акцію “Привітай захисника з днем громади”. До земляків виїхало три машини: 2 – з товарною групою та 1- екіпаж із артистами. Військовою піснею воїнів-земляків та їх побратимів вітали музичний гурт “Патріот” у складі: Віктора Усова, Олега Катани та Василя Верби, барди із м. Кропивницький та м. Дніпро Володимир Бурко та Сергій Бойко”, – інформує прес-служба міськради.

Діти Новоукраїнської громади малювали вітальні листівки, аплікації, з особливим теплом у серці виплітали рученятами із синіх та жовтих ниток ангелів-охоронців, писали зворушливі листи захисникам, на рівні із дорослими заготовляли фрукти, збирали кошти на ліки та ін.

Долучилися до акції колективи виконавчого комітету міської ради, відділу освіти, відділу культури та туризму, освітніх, бібліотечних закладів, закладів культури, які підтримали акцію фінансово.

Працівники міськвиконкому, щоб подарувати частинку домашнього тепла та затишку, зібрали кошики із смаколиками: випічкою, консервацією, щоб у святкові дні наші воїни також згадали про домівку та усім серцем перебували разом із нашою новоукраїнською спільнотою.

“Як завжди активну участь взяли народний депутат України С.Березкін, депутати обласної ради В.Арсірій, В.Ігнатенко, В.Цис (м.Помічна), депутат міської ради С.Косенко, керівники СТОВ “Нива-Н” О. Поплавська, СТОВ “Колос” Т. Спориш, ТОВ “Фрунзе” С.Оношенко, ТОВ “Молода гвардія” А.Черкас, голова фермерського господарства В.Махно, ФОП С.Таровик, жителі міста О.Оладенко, родина Любченків (Антоніна та Сергій) та Куленків, В.Волошин, В.Яворська, учні та педагоги ПТУ № 40, Н.Спринсян, Н.Рішко, О.Попова, Р.Осичанська та багато багато інших. Допомогу в придбанні ліків надало ТОВ “Степ-фарм” (керівник Д.Бойко). Різноманітні кондитерські вироби, випічку для земляків, що на передовій захисту нашої держави, підготували ТОВ “Абсолют-Д” (Т.Данілова) та СТОВ “Степ-Агро” (Г.Арсірій), – йдеться у повідомленні Новоукраїнської міськради, – Завдяки спільній турботі наші воїни отримали продукти харчування, овочі, фрукти, теплий одяг, ковдри, запасні частини до автомобілів, ліки першої необхідності, а також тепло наших сердець, дружню підтримку та позитивний настрій”.

Щиро вдячні підтримці громади були наші захисники. Слова подяки вони залишили на Державному прапорі та прапорі нашого міста.

Наші воїни, приймаючи вітання від земляків, підготували для новоукраїнців відеопривітання із Днем міста та громади, яке буде трансльоване під час святкового концерту.

Як у Новоукраїнці святкуватимуть День міста та річницю створення ОТГ

Поширити:

Залишити коментар:

коментар