Оновлена рятувальна частина у Кропивницькому відповідатиме за 3 мікрорайони

Сьогодні, 19 вересня, у Кропивницькому після реконструкції відкрилася державна пожежно-рятувальна частина №6. Частина відповідатиме за три мікрорайони з 15 потенційно-небезпечними об’єктами.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на сайт міськради.

Вітаючи присутніх з відкриттям оновленої рятувальної частини, очільник міста відзначив, що минулого тижня у Кропивницькому були відкриті 4 потужних медичних центри. Сьогодні ж марафон відкриттів продовжився.

“Управління з надзвичайних ситуацій в нашій області, в нашому місті має славну історію і міцні традиції. Ви користуєтесь заслуженою повагою серед земляків, ви завжди готові прийти на допомогу людям, – висловив переконання Андрій Райкович. – Ви з високою честю, професіоналізмом виконуєте свій службовий обов’язок. Те, що ви представники героїчної професії, що ви люди мужні, загартовані, патріотичні, продемонстровано і на Сході країни. Міська рада тісно співпрацює з міським і обласним управліннями ДСНС. Тому від імені громади міста, депутатського корпусу, виконавчого комітету я щиро вітаю вас із такою знаковою подією”.

У зоні відповідальності цієї пожежної частини – три мікрорайони, де розташовані 15 потенційно-небезпечних об’єктів, та три великі підприємства – заводи «Гідросила», «Червона Зірка» та м’ясокомбінат «Ятрань». І ще 2 об’єкти, де дуже часто перебуває багато людей – обласна філармонія та музично-драматичний театр Марка Кропивницького. По штату в підрозділі працює 34 особи, на озброєнні підрозділу – 2 одиниці техніки.

Реконструкція частини стартувала у травні 2016 року, і от нині всі роботи завершено. А в приміщенні колишнього гуртожитку влаштовано 9 службових квартир для особового складу. Їх розподілили учасникам АТО.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар