Важливо

У Кропивницькому збирають кошти на лікування 14-річного хлопчика з ураженними лімфатичними вузлами

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
Ілюстрація: inform-ua.info

Благодійна організація Міжнародний благодійний фонд «Янгол життя” збирає кошти на лікування 14-річного Олександра Запорожця, жителя Кропивницького, у якого діагностували «лімфогранулематоз».

Саша у сім’ї єдиний син. Про неочікувану хворобу, дізналися цього літа.

У червні хлопчик поїхав на канікули до бабусі у село. І вже у кінці місяця бабуся подзвонила і сказала, що у дитини температура і кашель. Батьки захвилювалися. Поїхали і забрали сина додому на обстеження і лікування.

Звернулися у поліклініку за місцем проживання. Там зробили рентген. Лікарю не сподобався знімок і він направив хлопчика на консультацію до таракального хірурурга у дитячу обласну лікарню. Лікар подивився знімки і вони йому не сподобалися, тож призначив термінове КТ. На серії знімків КТ у хлопчика виявили пухлину.

З цими даними з тарактальної хірургії Олександра направили у відділення гематології. Тут йому встановили діагноз «лімфогранулематоз», який підтвердили і київські медики.

Сашуні вже призначили блоки хіміотерапії. Після цього за протоколом лікування «лімфогранулематоз» призначають завжди променеву терапію.

З 26 червня хлопчик заступив на хіміотерапію. Йому капають хімію… Він лише почав таку важку боротьбу, у якій його потрібно підтримати всім нам…

Саша дуже скромний і спокійний. До хвороби він займався боксом і футболом, але з травня він почав пропускати заняття. Уже тоді в нього наростала слабкість і йому важко було займатися спортом. Навчався добре у гімназії №9.

У сім’ї це єдиний син. Батько працює охоронцем, мама – прибиральницею у гуртожитку. Мама в розбитому стані, плаче і хвилюється за єдиного сина. Дуже просить допомоги…
Попереду в Сашуні ще не одне обстеження КТ, вартість одного 4500 грн., блок променевої терапії, який коштує 150 тис грн.

Це великі гроші, яких за день не зібрати. Ми це розуміємо, як ніхто, тому просимо у вас підтримки, молитов, фінансової допомоги.

Реквізити для допомоги пацієнтам гемовідділення КДОЛ:

БО “МБФ “Янгол життя”
ПАТ КБ «Приватбанк»,
Р/рахунок 26006052917335
МФО 323583
ЄДРПОУ 40707580
Номер картки Приватбанку для попвнення через Приват24: 5169 3305 0948 8034
Номер картки Приватбанку для поповнення через термінали: 5169 3324 0383 8066

ВАЖЛИВО!
При перерахуванні допомоги конкретній дитині, обов’язково вказуйте її прізвище в призначенні платежу: “Благодійна допомога для (ПІБ дитини), без ПДВ”.

Якщо такої можливості немає (наприклад, при перерахуванні через платіжні термінали), після відправлення платежу повідомте, будь ласка, про платіж по телефону або смс.

Телефони: +38 (099) 038 17 50 (Наталя), 38 (098) 003 19 29 (Ольга), +38 (099) 65 73 923 (Вікторія)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар