Важливо

У Малій Висці продали птахофабрику майже за 2,5 млн грн

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

На початку липня на офіційному сайті Системи електронних торгів арештованим майном відбувся аукціон із реалізації комплексу будівель птахофабрики, що розташовується на території Малої Виски. Загальна площа об’єкту становить 11 948, 8 м². У результаті проведення торгів птахофабрику продали за 2 492 490 грн.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на ГТУЮ у Кіровоградській області.

Як повідомив начальник обласного управління юстиції Вадим Гуцул, майно було арештоване на підставі виконання судових рішень із метою погашення мільйонної заборгованості. Після проведення виконавчих дій у відповідному порядку, визначеному законом, комплекс будівель був переданий на реалізацію шляхом проведення електронного аукціону.

«ВАТ «Птахофабрика «Маловисківська» була боржником по зведеному виконавчому провадженню на користь осіб різних форм власності: держави в особі органу Пенсійного фонду України, Південно-українського територіального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Кіровоградського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, органу Державної фіскальної служби України, Маловисківського районного центру зайнятості, а також фізичних осіб і юридичних осіб приватної форми власності. На момент продажу об’єкту загальна сума боргу за зведеним виконавчим провадженням становила понад 1,3 мільйона гривень», – відзначив Вадим Гуцул.

Процес стягнення заборгованості був досить тривалим.

«Державна виконавча служба, згідно закону, спочатку арештовувала і реалізовувала рухоме майно, включаючи грошові кошти, які містилися на рахунках, відкритих боржником у банківських установах. При цьому реалізація безпосередньо комплексу будівель була неможливою через відсутність технічної документації.

На виконання до органу державної виконавчої служби постійно надходили документи відносно боржника, у зв’язку з чим сума по зведеному провадженню збільшувалася. Процес реалізації рухомого майна не приносив достатньо коштів для погашення заборгованості, у зв’язку з чим державною виконавчою службою проводилися дії щодо виготовлення документації на описаний об’єкт нерухомості для отримання можливості його подальшого продажу. За рахунок коштів авансового внеску одного зі стягувачів було покрито витрати на виготовлення технічної документації, які були йому повернуті після продажу майна.

Державна виконавча служба вжила всіх можливих заходів примусового характеру відносно керівника ВАТ «Птахофабрика «Маловисківська» стосовно подачі останнім заяви до Реєстраційної служби та проведення реєстрації об’єкту в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно», – прокоментувала ситуацію головний державний виконавець відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Світлана Мохна.

У результаті проведення торгів комплекс будівель реалізували за ціною 2 492 490 грн, завдяки чому відбулось повне погашення заборгованості перед стягувачами. Крім того, згідно закону, із цих коштів до державного бюджету перераховано виконавчий збір у розмірі 10% від стягненого боргу за виконавчими документами (118 249,49 грн), а також покрито витрати, пов’язані з проведенням виконавчих дій у розмірі 11 882 грн. Залишок коштів, згідно чинного законодавства, буде перераховано на рахунок боржника.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар