Важливо

На Кіровоградщині зареєстровано три випадки захворювання на кір

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото: vidomosti-ua.com

Станом на 3 липня в Кіровоградській області зареєстровано 3 випадки кору. Всі випадки підтверджені вірусологічними дослідженнями.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією від прес-служби Державної установи «Кіровоградський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України».

Зокрема, у квітні захворів дорослий чоловік з Гайворонського району; у травні в м. Кропивницькому захворіла 6 –ти річна дитина, що прибула з м. Яремча Івано-Франківської області і не була щеплена проти кору; у червні в м. Кропивницькому захворів дорослий чоловік, що прибув з Одеської області.

На даний час в Україні відмічається спалах кору. Найвищі рівні захворюваності зареєстровані в Івано – Франківській та Одеській областях.

Єдиною надійною профілактикою кору та запобіганню ускладнень є профілактичні щеплення, внаслідок чого виробляється імунітет до хвороби.

Шановні батьки! Не відмовляйтесь від профілактичних щеплень та своєчасно зробіть вакцинацію і ревакцинацію

Поширити:

Залишити коментар:

коментар