Важливо

Рятувальників області тренували швидко збиратися

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 21 червня, рятувальників області перевірили на готовність до дій у особливий період за спеціальним сигналом «Збір-аварія».

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби У ДСНС в області.

Рятувальники ДСНС повинні постійно бути готовими до виконання завдань за призначенням у будь-який час доби, тому для особового складу передбачена система спеціальних тренувань, що підтримують професійну та фізичну форму кожного працівника.

Збір особового складу у визначеному місці за спеціальним сигналом «Збір-аварія» є навчальним тренуванням, яке має на меті перевірити здатність рятувальників оперативно прибути з відповідно укомплектованою «тривожною» валізою за викликом.

Для апарату Управління та підпорядкованих підрозділів Кіровоградської області такі тренування проводяться без попередження щомісяця.

Так, 21 червня особовий склад У ДСНС в області прибув на місце дислокації для перевірки готовності до дій у особливий період. Огляд проведено відповідно до нормативних вимог та стосувався зовнішнього вигляду рятувальників та укомплектованості «тривожної» валізи. Як показала перевірка, особовий склад Управління та підпорядкованих підрозділів готовий до виконання своїх посадових обов’язків та здатний прибути у визначений час на місце виклику.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар