Важливо

На Кіровоградщині зафіксували 154 порушення нерестової заборони вилову риби

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
Ілюстрація: ye.ua

У період нересту органи рибоохорони провели 44 рейди на території Кіровоградщини і виявили 154 порушення нерестової заборони вилову риби. Загальна сума збитків, завданих державі становить 245,1 тис. грн.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на прес-службу Держрибагенства.

9 червня на більшості водойм Україні завершився сезон нересту. Зокрема на Дніпродзержинському, Кременчуцькому, Київському, Канівському, Дніпровському Дністровському, Каховському, Червонооскількому, Кучурганському водосховищах, Дніпровсько-Бузькій естуарій системі, пониззі Дністра та Дунаю. Також на лиманах: Дністровському, Тилігульському, Будацькому, Березанському, Куяльницькому, Тузловській групі.

В 2017 році рибоохоронні патрулі в різних регіонах України за 2,5 місяці провели 3247 рибоохоронних рейдів в рамках яких виявлено 6160 порушень. Вилучено 39,7 тис кг біоресурсів (риби) та 11324 штук заборонених знарядь лову, затримано 156 транспортних засоби.

«Під час нерестової кампанії 2017 в більшості областей України вже працював рибоохоронний патруль. Завдяки якісно іншому підходу до роботи вдалося виявити набагато більше порушень. Сума збитків, що була зафіксована, склала 39,3 млн грн проти 7,3 млн грн. минулого року. Плануємо працювати в цьому режимі і надалі», – наголосив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Найактивніше з ННН-рибальством боролись в областях, де запущено рибоохоронний патруль: Київській, Дніпропетровській, Миколаївській, Рівненській, Полтавській, Одеській області та Чорноморському басейновому управлінні.

На окремо визначених частинах водойм нерестова заборона триває до 30 червня, із повним списком відповідних наказів можна ознайомитись за посиланням.

Після завершення нересту на водоймах загального користування дозволений любительський лов з берега або човна, вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше 5 на людину, з дотриманням добової норми вилову – до 3 кг на людину.

Держрибагентство закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись визначених правил рибальства. Якщо ви стали свідком правопорушення на воді, просимо невідкладно повідомляти на телефон всеукраїнської безкоштовної «гарячої» лінії 0-800-50-52-50.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар