Важливо

Кропивницькому КП “Ритуальна служба” додатково виділили півмільйона гривень

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 13 червня, члени виконкому міскої ради Кропивницького внесли зміни до свого рішення від 14 березня 2017 року № 122 “Про визначення одержувачів бюджетних коштів”, яким додатково виділили 500 тис. грн на діяльність комунального підприємства “Ритуальна служба – спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування”.

Відповідно, замість 2 млн грн на утримання та поточний ремонт об’єктів благоустрою кладовищ та меморіального комплексу Фортечні вали буде витрачено 2,5 млн грн.

“Депутатами міської ради було додатково виділено 500 тис. грн на потреби КП “Ритуальна служба – спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування”. Тобто, у відповідному пункті змінюється цифра 2 млн грн на 2,5 млн грн”, – доповів під час засідання виконкому начальник ГУЖКГ Віктор Кухаренко.

Крім того, цим рішення члени виконкому додали до повноважень КП “Благоустрій” ремонти лавок.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар