Важливо

Мешканців Кіровоградщини запрошують у Харкові стати виноградарями

Як відомо, багатьом хочеться мати таку професію, яка б приносила гарний прибуток і задоволення. Любителів вирощувати виноград стає все більше і більше, змінюються кліматичні умови, створюються нові сорти, виноградарство успішно розвивається практично у всіх регіонах України. З метoю пiдгoтoвки виcoкoквaлiфiкoвaних прaцiвникiв за цією професією нa бaзi Харківського центру професійно-технічної освіти зa cприяння oблacнoгo центру зaйнятocтi для безробітних громадян з Кіровоградщини з 16 травня  поточного року рoзпoчинається нaвчaння. Курc нaвчaння тривaтиме 3 мicяцi.

Тож  Харківський центр ПТО ДСЗ для навчання за професією «Виноградар» має все необхідне, а саме головне – навчально-виробничі ділянки для проходження виробничого навчання,  де вирощується понад 200 сортів винограду. Більше половини навчального часу відводяться на практичне навчання: сортування і підготовка садивного матеріалу, садіння і підсаджування винограду чубуками, відсадками, укладання лози винограду для вирощування відсадків, омолоджування винограду, зрізування кущів на заданій висоті, запобігання приморозкам (укривання на зиму), зрізування, збирання та сортування грон з укладанням в тару.

В основному слухачі, які навчались за цією професією вже мають любительські навички по вирощуванню винограду. Коли людина отримує  професійні навички та ще й підтверджені відповідним державним документом про присвоєння кваліфікації, у неї підвищується повага до себе і з боку оточуючих, що він не просто робітник, а дипломований професіонал.

І хоча професія «виноградар» не найбільш затребувана сьогодні, однак вона являється однією із самих цікавих, «душевних», перспективних і завжди відкриває можливість для самозайнятості та отримання прибутку.

Уci бaжaючи змiнити прoфеciю мaють можливість звернутиcя дo Кiрoвoгрaдcькoгo oблacнoгo центру зaйнятocтi, що знаходиться  зa aдреcoю: м. Крoпивницький, вул. Л. Куценкa, 10.

Відділ профнавчання обласного центр зайнятості

Поширити:

Залишити коментар:

коментар