Важливо

На Кіровоградщині катастрофічно не вистачає електрогазозварників

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото: cikavosti.com

Роботодавці Кіровоградщини потребують понад 40 працівників за професією «електрогазозварник».

Про це повідомляють у державній службі зайнятості.

Серед районів, де найбільше потрібні ці фахівці – Голованівський, Добровеличківський, Долинський, Знам’янський, Кіровоградський, Компаніївський, Маловисківський, Новоархангельський, Новомиргородський, Олександрiйський та Світловодський.

Професія електрогазозварника ввійшла в п’ятірку професій, що користуються найбільшим попитом на сучасному ринку праці. Це й недивно, бо потреба у таких робітниках постійна і має тенденцію до зростання. Її представники знаходять роботу в будівельних організаціях, на фабриках і заводах, у авторемонтних майстернях та станціях технічного обслуговування тощо.

Безробітні, котрі перебувають на обліку в центрах зайнятості області, мають можливість здобути професію електрогазозварника.

Професію електрогазозварника можна набути як в навчальних закладах області , так і на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар