Важливо

На Кіровоградщині прокуратура вимагає забрати 2 земельні ділянки у недобросовісних орендарів

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Олександрійська місцева прокуратура звернулась до господарського суду з вимогами повернути у державну власність 2 земельні ділянки вартістю понад 16 млн грн.

Про це інформує прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Так, вказані землі були надані двом підприємствам в користування, проте, останні порушили істотні умови договорів щодо своєчасної оплати коштів, в результаті чого виникла заборгованість у розмірі 252 тис грн.

В позовних заявах прокуратура вимагає стягнути з підприємств на користь Компаніївської селищної ради багатотисячний борг, розірвати договори оренди та зобов’язати недобросовісних орендарів повернути землі до державної власності.

На даний час, позови місцевої прокуратури призначено до судового розгляду.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до На Кіровоградщині прокуратура вимагає забрати 2 земельні ділянки у недобросовісних орендарів

 1. “Олександрійська місцева прокуратура звернулась до господарського суду…. стягнути з підприємств на користь Компаніївської селищної ради багатотисячний борг.” Журналісту слід було б хоч географію глянути перед писаниною!
  Компані́ївка — селище міського типу в Україні, центр Компаніївського району Кіровоградської області. До чого тут Олександрійська місцева прокуратура?

  • По-перше, це офіційне повідомлення прокуратури області.
   По-друге, у 2015-му році відбулося реформування прокуратури – тоді відбулося об’єднання відділів. Відтак, до компетенції Олександрійської прокуратури входить Компаніївський район, адже цей відділ здійснює прокурорський нагляд семи районів області:

   “Із набуттям чинності нового Закону України «Про прокуратуру» прокуратура розпочала оновлення керівного та рядового складу з одночасним скороченням чисельності працівників.

   Олександрійська місцева прокуратура об’єднує прокурорський нагляд семи районів Кіровоградщини та міста Олександрії, зокрема в новій Олександрійській місцевій прокуратурі будуть об’єднані прокуратури Долинського, Компаніївського, Новгородківського, Олександрійського, Онуфріївського, Петрівського, Устинівського районів та міста Олександрії”.

Коментарі заборонені.