Важливо

Кропивницьку ДЮСШ №2 переобладнають у легкоатлетичний манеж

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У 2017 році у Кропивницькому має розпочатись масштабна реконструкція ДЮСШ №2.

Про це у своєму Фейсбуці написав перший заступник Міністра молоді та спорту України, президент Федерації легкої атлетики України та віце-президент Національного олімпійського комітету України Ігор Гоцул. Нині він разом з Міністром молоді та спорту України Ігорем Ждановим перебувають у Кропивницькому.

“Відбулася розмова з головою Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергієм Кузьменком та кропивницьким міським головою Андрієм Райковичем. Відновлення спортивної інфраструктури та підтримка спорту – основні теми обговорення. У поточному році має розпочатися переобладнання залу ДЮСШ 2 у легкоатлетичний манеж з мобільним майданчиком для ігрових видів спорту”, – написав Ігор Гоцул.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар