Важливо

На Кіровоградщині державі повернуть сільськогосподарські угіддя вартістю понад мільйон гривень

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Прокуратура Кіровоградської області у суді апеляційної інстанції відстояла законність позовних вимог щодо повернення з незаконної оренди 32 га сільськогосподарських угідь вартістю 1,1 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Зазначені землі на підставі наказів Головного управління Держгеокадастру в області було надано в оренду громадянину для ведення фермерського господарства. Проте, прокуратура встановила, що дійсний намір громадянина спрямовувався на штучне використання цієї процедури як пільгового порядку одержання в оренду земель державної власності поза передбаченої законодавством процедури земельних торгів.

Апеляційний суд погодився з доводами прокуратури та визнав недійсними вищезазначений наказ Держгеокадастру, договір оренди землі, чим зобов’язав орендаря повернути земельну ділянку у власність держави.

Прокуратура і надалі принципово реагуватиме на факти незаконної передачі на пільгових умовах земель сільськогосподарського призначення.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар