Важливо

В Олександрії учасники АТО створили підприємство

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото myalexandriya.blogspot.com

В Олександрії учасники АТО створили підприємство з електромонтажу та будівництва. Зараз ТОВ “Профенергомонтаж” виконує перші замовлення.

Про це пише “Моя Олександрія”.

Як розповів учасник АТО, директор підприємства Олександр Гуржій, на даний момент колектив складається з шести чоловік з перспективою росту до 30 працівників.

Підприємство має багато напрямків діяльності, починаючи від установки вікон, дверей, лоджій, перекриття дахів, і закінчуючи вузькими роботами по електро- і тепломонтажу.

Зокрема, цей будівництво окремих котелень, монтаж протипожежних виходів, перепланування квартир, поточний і капітальний ремонт будівель та інженерних об’єктів, будівництво будинків площею до 500 кв. метрів, господарських будівель, дач. Також в переліку послуг: прокладка і ремонт кабельних мереж, встановлення щитів, шаф, пультів, ремонт, складання та налагодження електродвигунів, генераторів, схем телеавтоматики. Ремонт і обслуговування повітряних ліній та освітлювальних установок.

Контактні дані: тел. +380977243943
електронні адреси: profenergo@outlook.com
gurzik@mail.ru

Поширити:

Залишити коментар:

коментар