Важливо

У Кропивницькому міська рада контролюватиме рівень захворюваності на грип та ГРВІ по кожній школі міста

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

На запроваджені системного контролю за рівнем захворюваності серед учнів та педагогів наполіг міський голова Андрій Райкович.

Сьогодні в школах міста розпочалися заняття, спеціалісти триматимуть під постійним контролем стан захворюваності школярів, адже зараз Кропивницький – в зоні епідпорогу. Особливо уважними в цей період повинні бути також перевізники та представники поліції.

– Прошу поліцію звернути серйозну увагу на безпеку руху біля кожної школи. І забезпечити охорону закладів вдень і вночі, – наголосив Андрій Райкович. – Знову чую численні скарги від людей, що почастішали пограбування помешкань, в транспорті. Багато крадіжок комунального майна. Тому застерігаю, про необхідність передбачити відповідні заходи керівників шкіл, лікарень, дитсадків.

за матеріалами сайту КМР
Поширити:

Залишити коментар:

коментар