Важливо

В Онуфріївському районі через високий рівень захворюваності продовжили зимові канікули

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото newyear.rv.ua

Більшість загальноосвітніх навчальних закладів Кіровоградщини вийдуть після канікул на навчання 16 січня. Однак в одному районі було прийнято рішення про продовження шкільних канікул ще на тиждень через перевищення епідпорогу.

Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомив начальник управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА Володимир Таборанський.

Відпочиватимуть на вимушених канікулах до 23 січня 13 закладів Онуфріївського району. За графіком канікули в районі мали закінчитись у понеділок, 16 січня. Не вийде на навчання і Кіровоградський педліцей, однак не через погіршену епідситуацію. Тут канікули за планом і мають закінчитись в останній тиждень січня.

“В Онуфріївському районі продовження терміну канікул пов’язано з епідситуацією, оскільки вони мають інформацію від місцевих органів Держпродспоживслужби про високий рівень захворюваності”, — прокоментував Володимир Таборанський.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар