Важливо

У Кропивницькому до поліцейських завітали маленькі колядники

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

Вихованці Будинку дитини, вже традиційно, на Різдвяні свята завітали до головного поліцейського офісу області, аби подарувати свято тим, хто у повсякденному житті виявляє турботу про них.

Гостинам і хорошому настрою не стала перепоною справжня зимова погода. Дітки у новорічних костюмах, зі спеціально підготовленою святковою програмою – Вертепом, у супроводі дорослих співали колядки, розповідали віршики, танцювали та посівали, щиро і з добром ділилися побажаннями та раділи новій зустрічі з тими, кого вважають друзями. Малюків чекав особисто шеф поліції області Сергій Кондрашенко. За свої особливі виступи колядники, як годиться, отримали пакунки з цукерками та інші гостинці.

«Сьогодні, традиційно, зустрічаємо своїх маленьких гостей з Будинку дитини. Протягом минулого року досить часто бували у них, але після Різдва вони завжди їдуть до нас, аби привітати зі святами. Вдячні їм за щирість, добрі побажання і особливу атмосферу. Нехай і у них свята пройдуть весело та щасливо. Задля цього ми також докладатимемо зусиль», – зазначив очільник відомства.

Після свого виступу маленькі артисти повернулися додому, залишивши поліцейським запрошення до себе в гості.

1 (13)

2 (10)

3 (5)

4 (3)

5 (3)

6 (1)

7

Сектор комунікації поліції Кіровоградської області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар