Важливо

Кіровоградщина – одна з областей, де залучали найбільші людські ресурси для боротьби зі снігом

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Найбільші людські ресурси для снігоборотьби на коліях «Одеської залізниці» були задіяні на дистанціях в Кіровоградській, Одеській та Миколаївській областях, де також залучили автопарк снігоприбиральної та снігозбиральної техніки виробничих підрозділів.

На дільниці Гайворон – Рудниця для розчищення 156 км колії від снігових заметів залізничники використали спеціальну снігоочисну машину ЦУМЗ, повідомляє прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця».

Щоденно, починаючи з 6 січня, не менш 3,5 тис. працівників регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» долають наслідки сильних снігопадів на півдні та в центральній частині країни. Завдяки їх злагодженій роботі залізничний транспорт за складних метеорологічних умов залишається надійним та безпечним перевізником.

Зокрема на Одеській дирекції залізничних перевезень до ліквідації наслідків негоди залучено 1,3 тис. працівників на добу. Стільки ж на Знам’янській дирекції. Близько 800 чоловік – на Шевченківській та приблизно 500 – на Херсонській. Для організації та забезпечення безперебійного руху поїздів та перевезення пасажирів одеські залізничники працювали цілодобово, в дві робочі черги: очищували від снігу й криги стрілочні переводи, пасажирські платформи та станційні колії.

Крім того, у зв’язку зі складною ситуацією на автошляхах південних районів Одеської області керівництво філії призначило додаткові рейси пасажирського поїзду №686 Одеса – Ізмаїл, що курсуватиме до 21 січня щоденно. Автотракторну техніку магістралі задіяно для розчищення траси М-15 Одеса – Рені.

Нагадаємо, з 6 січня в регіоні спостерігається значне погіршення погодних умов.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар