Важливо

На зміну техніці, яка працювала вночі, на розчистку снігу у Кропивницькому вийшли 247 двірників

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото vestnik.in.ua

Працівники КП «Універсал – 2005» повністю виконали нічний план розчистки доріг у Кропивницькому і після короткого ранкового перепочинку розпочнуть підготовку своєї техніки до чергового протистояння зі сніговою стихією.

На зміну їм вийшли двірники житлово – експлуатаційних організацій, які рано – вранці приступили до звільнення від снігу прибудинкових територій, пішохідних зон і тротуарів, повідомляє прес-служба міської ради.

За інформацією головного управління житлово – комунального господарства, у дворах багатоповерхівок ЖЕО №1 сьогодні працюють 55 двірників. У ЖЕО №4 на розчищення алей, прибудинкових територій вийшли 53 працівники і у їхньому розпорядженні є 1 трактор. На території ЖЕО №3 працюють 63 двірники, два трактори Т-40 та JSB. Тут вже прочищені тротуари по вулиці Волкова від. Бєляєва до Є.Тельнова, по вулицях Євгена Тельнова, Соборній. В роботі перебувають вулиці Вокзальна, Шатила, Академіка Корольова. Також планується механізоване чищення міжбудинкових доріг.  У ЖЕО№ 2 задіяні 70 двірників з майстрами. Вивіз сміття з контейнерних майданчиків тут забезпечений за графіком. Справляються з роботою і семеро спеціалістів ЖЕК № 9 з тракторцем Т-16 на селищі Гірничому.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до На зміну техніці, яка працювала вночі, на розчистку снігу у Кропивницькому вийшли 247 двірників

  1. А знаєте коли у нас дороги будуть прибиратися вчасно, а не так як в Кропивницькому? Коли чистота доріг вимірюватиметься не кількістю двірників чи тракторів, про які, що вони працюють чи будуть працювати четверту добу трублять, а результатом. Поїдьте в Петрове та в Петрівський район та подивіться як потрібно працювати. Люди четверту добу спокійно та якісно роблять свою роботу. І мешканці про це взнають не засобів масової інформації, а з очищених доріг, вулиць, прибудинкових територій.

Коментарі заборонені.