Важливо

У Кропивницькому автівки, які перешкоджатимуть комунальній техніці прибирати сніг, будуть вивозитися евакуаторами

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© rbc.ua

У Кропивницькому міська влада попереджає: у період штормового попередження паркування автотранспорту на узбіччях центральних вулиць і транспортних магістралей міста категорично неприпустиме!

Про це повідомляє прес-служба міськради.

За прогнозами метеорологів у святкові Різдвяні дні на території Кропивницького відбудеться значне погіршення погодних умов. Із 6 по 8 січня температура зовнішнього повітря понизиться до -16 -20°С, очікуються сильні снігопади і штормові пориви вітру.

У ці дні комунальні служби розчищатимуть від снігових заметів вулиці обласного центру та забезпечуватимуть стабільну роботу громадського транспорту.

Міська влада попереджає усіх власників автомобільного транспорту про категоричну неприпустимість паркування автомобілів на узбіччях центральних вулиць і транспортних магістралей Кропивницького.

Усі автомобілі, які перешкоджатимуть комунальній техніці прибирати сніг, будуть вивозитися евакуаторами на майданчики тимчасового утримання.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар