Важливо

У Кропивницькому вже відновили табличку “Площа Героїв Майдану”

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото з Фейсбук-сторінки Андрія Лавруся

У Кропивницькому вже відновили табличку “Площа Героїв Майдану”, яку сьогодні, 5 січня, намагались відірвати невідомі вандали.

Нагадаємо, ймовірно сьогодні вночі, вандали відірвали від постаменту лівий нижній край пластикової дошки з надписом “Площа Героїв Майдану”.

FotorCreated

Після публікації цієї новини на Першій електронній, на місце події прибув громадський активіст Андрій Лаврусь, який викликав поліцію і дав пояснення правоохоронцям. Також він звернувся до секретаря міськради Андрія Табалова з проханням відновити пошкоджену табличку. Про це Лаврусь повідомив у своєму Фейсбуці.

Після отриманих повідомлень від редакції Першої електронної та від громадського активіста, міські комунальники відновили пошкоджену пластикову табличку. Начальник управління ЖКГ міської ради Віктор Кухаренко повідомив, що усуненням злодіянь вандалів займались працівники КП “Кіровоград-благоустрій”.

Правоохоронці повідомили, що мають добу на з’ясування обставин і винесення правової оцінки цьому випадку.

“За цим фактом проводиться перевірка, встановлюються особи, які можуть бути причетними до даного вчинку”, – повідомили Першій електронній у прес-службі обласної поліції.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до У Кропивницькому вже відновили табличку “Площа Героїв Майдану”

  1. Це, мабуть, спаплюжиди табличку з команди тих самих недобитків з “регіональних” покидьків, що і спаплюжили державний прапор на бігбордах та ще і так цинічно, ніби з поздоровленням, з написом на ньому їх імперської назви міста, яку вони намагаються повернути на догоду тим окупантам, що воюють з нами їх “руськаміром”. А їх сепаратистске жупело, типу “Єлисаветградський тиждень” ще і постійно тенденційно роздмухує цю імперську пропаганду. Чому і на цей факт пропаганди сепаратизму тими “ларінгітно-бахмачськими” регіоналами не реагує ні прокуратура, ні СБУ.

Коментарі заборонені.