Важливо

У Кропивницькому втричі зменшили ставку земельного податку для власників приватних будинків, дачних товариств і гаражів

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому депутати міськради знизили ставку земельного податку за земельні ділянки під приватними будинками, гаражами, дачами та дачними і гаражними товариствами з  0,1% на 0,03% від нормативно-грошової оцінки земельної ділянки.

Згідно проекту рішення, ставка земельного податку зміниться для земельних ділянок зайнятих житловим фондом, дачно-будівельними товариствами, садовими і дачними будинками фізичних осіб,  гаражно-будівельними,  індивідуальними гаражами, авто-стоянками для зберігання особистих  транспортних засобів громадян, які  використовуються  без отримання прибутку.

Як доповів під час засідання сесії міськради нaчaльник упрaвління земельних відносин Родіон Владов, унаслідок цих змін надходження коштів зменшиться на 400 тис. грн. За його словами, цього року бюджет отримав 600 тис. грн таких податків.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до У Кропивницькому втричі зменшили ставку земельного податку для власників приватних будинків, дачних товариств і гаражів

  1. …привели у відповідність те ,що було раніш прийнято… встановили справедливість… а щодо втрат бюджету 400 тис. так це мізер для бюджету , в десятки разів більше
    закатуєте в асфальт…

Коментарі заборонені.