Важливо

Слідом за Програмою розвитку дорожнього господарства кропивницькі депутати не підтримали і Програму розвитку ЖКГ на 2017-2021 рр

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Депутати міської ради Кропивницького, сьогодні, 27 грудня, слідом за “Програмою розвитку дорожнього господарства”, не підтримали і проект рішення “Про затвердження Програми утримання, благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства міста Кропивницького на 2017-2021 роки” запропонований управлінням ЖКГ.

Депутати меншості заявили, що об’єкти, які у 2017 році пропонують відремонтувати, розташовані на округах депутатів фракцій “Наш край”, “БПП”, “Опопблок” та “Рідне місто”. На їх думку, Програма на 2017 рік зроблена під конкретні політсили, які складають більшість у міськраді.

Після перерви, яку міський голова Андрій Райкович оголосив для консультацій з головами фракцій, це питання, за ініціативи Олександра Цертія, поставили на голосування. У результаті – 18 депутатів проголосували “за”, 5 проти, а 9 не голосували.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар