Важливо

У Маловисківському районі планують звільнити 30 держслужбовців

У Маловисківському районі різко зріс рівень безробіття. 

Заплановано масове вивільнення працівників трьох установ – Державне підприємство «Оникіївське лісове господарство», відділ Держгеокадастру у Маловисківському районі та управління Держпродспоживслужби в Маловисківському районі. Планується звільнення 30 працівників.

Як повідомляє Центр зайнятості, у Маловисківській районній державній адміністрації під головуванням Лілії Синчук, заступника голови райдержадміністрації, відбулось чергове засідання комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.

Синчук ознайомила учасників засідання з порядком роботи спеціальної комісії, основною метою якої є надання відповідної допомоги громадянам, що підлягають вивільненню. Серед розглянутих питань: проведення запланованого масового вивільнення працівників трьох установ: Державного підприємства «Оникіївське лісове господарство», відділу Держгеокадастру у Маловисківському районі, управління Держпродспоживслужби в Маловисківському районі.

Алла Кучеренко, директор Маловисківського районного центру зайнятості, зазначила, що відповідно до поданих даними підприємствами інформацій про заплановане масове вивільнення працівників на підприємствах планується вивільнити близько 30 працюючих осіб.

Було також наголошено, що в умовах економічної кризи жодне підприємство не застраховане від необхідності проведення оптимізації трудових ресурсів і, як наслідок, загрози масового вивільнення працівників.

Саме тому основними засадами державної політики зайнятості є гарантії й права громадян на працю та соціальний захист у разі втрати роботи. Директор районного центру зайнятості наголосила, що всі вивільнені працівники, у разі звернення до районного центру зайнятості в пошуках роботи, будуть охоплені активними заходами сприяння зайнятості (працевлаштування, організація професійного навчання, підвищення кваліфікації, громадські та інші роботи тимчасового характеру, отримання одноразової допомоги по безробіттю для відкриття власної справи).

Обговоривши порушене питання, комісія рекомендувала всім структурним підрозділам райдержадміністрації тримати дане питання на контролі та вжити комплекс заходів, спрямованих на зменшення чисельності вивільнюваних працівників на підприємствах, де очікується масове вивільнення працівників.

Л. Синчук, зазначила, що незважаючи на складну суспільно-політичну й економічну ситуацію в країні, районна державна адміністрація сприятиме проведенню відповідної роботи з метою недопущення дестабілізації ситуації в цій сфері в подальшому.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар