Важливо

У Кропивницькому за борги відключать від опалення кооперативний будинок

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому за борги по сплаті за теплопостачання відключать житловий будинок кооперативу Автомобілістів.

Про це, сьогодні, 26 грудня, під час наради з питань ЖКГ у міськраді повідомив заступник директора ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” Анатолій Таран.

“Із сьогоднішнього дня ми відключаємо кооператив Автомобілістів. Вже 10 днів вони не вживають ніяких заходів. Заборгованість – 52 тисячі. Вони нічого не хочуть робити, лише всюди скаржаться, але не шукають шляхи виходу із ситуації”, – заявив Анатолій Таран.

Цей кооперативний будинок знаходиться за адресою вул. Героїв України, 22. За даними, які озвучив заступник директора ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА”, там зареєстровано 24 квартири.

Таран наголосив, що на його підприємстві дуже важка ситуація, немає чим виплачувати заробітну плату працівникам. Тому, підживляти таких користувачів безкоштовно вони не можуть. Він запевнив начальника управління ЖКГ Віктора Кухаренка, що цей будинок є кінцевою точкою, через нього транзиту тепла до інших об’єктів немає.

Ситуацію з цим кооперативним будинком обговорять сьогодні на нараді у заступника голови міськради.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар