Важливо

“ПриватБанк” на Кіровоградщині: банкомати завантажили готівкою, працюємо в стабільному режимі

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 21 грудня, прес-служба ПриватБанку повідомила, що всі відділення, банкомати і сервіси ПриватБанку (зокрема, на Кіровоградщині) працюють в стабільному режимі. 

Як повідомила прес-служба банку, за станом на 9-00 21 грудня клієнтів обслуговують 2 350 відділень банку. У повному обсязі завантажено понад 7000 банкоматів ПриватБанку, служба інкасації забезпечує своєчасне поповнення банкоматів мережі за рахунок готівкових коштів в касах, а також додаткових 15 млрд грн, виділених НБУ на підтримку ліквідності банку.

«Вчора НБУ підтримав банк ліквідністю на суму 15 млрд гривень, сьогодні банк продовжить інкасацію банкоматів. Всі власники карткових рахунків ПриватБанку зможуть отримувати готівку, – зазначив перший заступник голови Національного Банку України Яків Смолій. – За підсумками вчорашнього перехідного дня обсяги зняття готівки за картками ПриватБанку у банкоматній мережі навіть знизилися порівняно з попередніми. Це говорить про те, що ризик виникнення паніки мінімізований. На сьогоднішній день картки ПриватБанку обслуговуються банкоматними і постерминальними мережами всіх банків”.

Також з 20 грудня всі операції, включаючи раніше припинені, за рахунками і картками корпоративних клієнтів ПриватБанку обслуговуються в наступному режимі:

– всі кредитні ліміти на рахунках, овердрафти, ліміти гарантованих платежів і бізнес-розстрочки будуть відновлені в повному обсязі після початку роботи нового Правління банку.

Читайте також: Націоналізація “ПриватБанку”: чи варто кропивничанам бігти до банкоматів

Поширити:

Залишити коментар:

коментар