Важливо

ПриватБанк оформлює електронні гарантії кропивничанам для ProZorro в режимі онлайн

Корпоративні клієнти ПриватБанку завдяки сервісу «Приват24 для бізнесу» можуть цілодобово навіть у святкові та вихідні дні в режимі онлайн подати заявку на оформлення гарантії для участі в державних тендерах через електронну систему ProZorro і, не виходячи з офісу, отримати гарантію через сервіс Папка24.

Як повідомили в банку, наявність електронної банківської гарантії (гарантія, підписана електронно-цифровим підписом банку) є однією із обов’язкових умов для участі в тендерах ProZorro. ПриватБанк є єдиним на сьогоднішній день банком в Україні, який надає електронні гарантії в максимально короткі терміни, без відвідування відділення банку, на бланкової основі (за наявності встановленого ліміту) і чий електронно-цифровий підпис не викликає жодних сумнівів.

«Усі електронні гарантії ПриватБанку підписуються за допомогою ключів Акредитованого центру сертифікації ПриватБанку, – говорить перший заступник голови правління ПриватБанку Володимир Яценко. – Щоб перевірити достовірність електронного підпису на такій гарантії, не потрібні якісь спеціальні програмні комплекси – потрібно просто мати доступ до Інтернету. Досить завантажити файл гарантії насайт Акредитованого центру сертифікації ключів ПАТ КБ «ПриватБанк» або на будь-який інший офіційний ресурс (наприклад, iGov.org.uaабо АЦСК органів юстиції України), і через кілька секунд з’явиться результат перевірки з деталями підписання».

Крім цього, усі тендерні гарантії ПриватБанку захищені унікальним перевірочним кодом, який підтверджує їхню достовірність. Щоб перевірити справжність гарантії, потрібно перейти на сторінку pb.ua/garant і ввести код перевірки в спеціальну форму. Якщо гарантію було оформлено в електронному вигляді, у відповідь можна буде завантажити оригінал цієї гарантії, що містить електронно-цифровий підпис банку. Якщо гарантію було оформлено на паперовому носії, з’являється можливість завантажити відскановану копію цієї гарантії для її порівняння з представленим оригіналом.

ПриватБанк є абсолютним лідером на українському ринку банківських гарантій. З початку 2016 року банком було випущено понад 6 000 гарантій на суму більш ніж 1,6 млрд грн. Скористалися гарантіями ПриватБанку більше ніж 2 000 клієнтів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар