Важливо

У Кропивницькому присудили штраф члену злочинної групи, яку накрила СБУ

2 грудня набув чинності вирок Кіровського районного суду м. Кіровограда, за яким було визнано винним одного з мешканців Кропивницького у скоєнні злочину, передбаченого ст. 359 КК України  «Незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації» та призначено покарання у виді штрафу у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

У вересні поточного року у зазначеного громадянина під час обшуку було вилучено 39 одиниць спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації сукупною вартістю понад 50 тисяч гривень, які були закамуфльовані під побутові пристрої.  Зазначені технічні засоби були незаконно придбанні та в подальшому планувались для продажу потенційним клієнтам.

Зазначені прилади, у випадку потрапляння до рук зловмисників та шахраїв, дають їм змогу отримувати аудіо та відео інформацію і вказують до метра місцезнаходження автомобіля чи то людини, допомагають зловмиснику контролювати, що відбувається навкруги об’єкта зацікавленості.

Нагадаємо, що у вересні 2016 року на Кіровоградщині СБУ перекрила канал постачання спеціальних технічних засобів із-за кордону та вилучила спецтехніки понад 50 тисяч гривен.

До протиправної діяльності був причетний місцевий мешканець. У рамках досудових розслідувань за ст.359 КК України «Незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації», співробітниками спецслужби було вилучено закамуфльовані під авторучки мініатюрні системи аудіо-відео спостереження, наручні GPS/SMS/GPRS Tracker з функціями аудіо-відео запису, спецзасоби стеження з інфрачервоними датчиками руху та закамуфльовані під звичайні розетки прилади прослуховування.

Прес-група УСБУ Кіровоградській в області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар