Важливо

Якщо проблема з землею для учасників АТО не вирішиться, на Кіровоградщині знову перекриватимуть трасу

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 13 грудня, Перша електронна повідомляла про те, що учасники АТО Новоархангельського району перекрили трасу “Кропивницький-Умань” через проблеми із виділенням землі.

Після того, як свою відповідь на ситуацію надав Держгеокадастр, представники учасників АТО поїхали до РДА, щоб перевірити інформацію.

“У РДА склали адмінпротокол про порушення під час передачі земельної ділянки. Цей протокол буде розглядати голова спілки учасників АТО району та голова РДА. Якщо протягом двох тижнів не буде ніяких змін, будемо перекривати трасу знову”, – розповів Першій електронній  активіст зібрання, учасник АТО Михайло Хрипта.

Наразі голова Новоархангельської РДА на виїзді, тому його коментар щодо ситуації читайте на Першій електронній згодом.

Нагадаємо, учасники АТО Новоархангельського району перекрили трасу “Кропивницький-Умань”, адже вважають, що землі, зарезервовані для учасників АТО, були віддані в оренду підприємцю. Загалом поблизу Новоархангельська для перекриття траси зібралися близько півсотні учасників АТО району.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар