Важливо

На Кіровоградщині ДАБІ оштрафувала сільськогосподарське підприємство за порушення містобудівного законодавства

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Управлінням державної архітектурно-будівельної інспекції у Кіровоградській області накладено штрафні санкції на замовника будівництва об’єкту сільськогосподарської інфраструктури у Олександрівському районі.

Про це повідомляє прес-служба ДАБІ України.

Під час позапланової перевірки будівництва критого току по вул. Степовій у с. Вищі Верещаки посадовими особами Інспекції було виявлено, що роботи здійснюються за відсутності декларації про початок виконання будівельних робіт. Крім того, замовником, ПСП «Вищеверещаківське», наведено недостовірні дані щодо категорії складності об’єкту.

На підставі цього складено акт перевірки, протокол про адміністративне правопорушення в сфері містобудівної діяльності та припис про усунення порушень, виконання якого буде перевірено в подальшому.

Також винесено постанову про накладення штрафу за правопорушення у сфері містобудівної діяльності на суму 26,1 тис. грн. Стягнення сплачено у добровільному порядку та в повному об’ємі, що підтверджує правомірність дій Інспекції.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар