Важливо

У Кропивницькому пройде благодійний показ фільму про складну долю людей з інвалідністю

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
скріншот з відео

У Кропивницькому, 9 грудня, о 12.00, в кінотеатрі “Портал” відбудеться презентація документального фільму “МИ Є”.

Фільм було знято кропивницько-київською командою HEADMEDIA за ініціативи ГС “Громадська Варта” та МГО “Міст Україна-ЄС”.

“Герої фільму, які будуть присутні в залі, та команда “ХЕДМЕДІА” хочуть довести всьому світу, що недосконала державна політика та байдужість у суспільстві зробила з людей, які мають інвалідність, “соціальних в’язнів”, фактично не залишаючи їм можливості виходити із власних домівок. Але попри всі негаразди, ці люди продовжують боротися і є прикладом незламної волі та любові до життя і оточуючих”, – зазначає у анонсі активістка ГС “Громадська Варта” Вікторія Касьянова.

Нагадаємо, документальна стрічка кропивницько-київської команди HEADMEDIA “Ми є” була відзначена дипломом VI Міжнародного кінофестивалю “КіТИ”, який  7 вересня проходив у Маріуполі.

15369199_1797900547143765_1319558335122122723_o

Поширити:

Залишити коментар:

коментар