Важливо

Кропивницькі комунальники почали розчистку доріг від снігу

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У ніч на 3 грудня комунальники Кропивницького вступили у протиборство зі сніговою стихією.

Як повідомили прес-службі міськради Кропивницького, у головному управління житлово–комунального господарства, із 18.00 по 6.00 на вулицях обласного центру працювали 4 трактори МТЗ-82, 5 автомобілів ПММ ЗІЛ-130 з відвалами та 4 піскорозкидувачі (2- МАЗ та 2 – ЗІЛ).

Снігорозчищувачі двома бригадами забезпечували можливість руху транспорту дорогами Кропивницького. Перша бригада розчищувала проїжджу частину вулиць  Мурманської, Юрія Коваленка, Вокзальної, Медведєва, Короленка, шляхопроводу, та у мікрорайоні Лісопаркової. Друга бригада працювала за маршрутом: Яновського, Кропивницького, Родімцева, 40 років Перемоги, Жадова, Попова, Пацаєва.

Одночасно здійснювалася посипка транспортних магістралей: Великої Перспективної, Маланюка, Полтавської, Короленка, Колгоспної, Поповича, Енергетиків, Вокзальної, 40 років Перемоги, Родімцева, Архітектора Паученка, Мурманської, Кiiвської, Салтикова-Щедрiна, Б.Хмельницького та Руслана Слободянюка. Піскорозкидувачі здійснили 16 ходок і використали при цьому 118 тонн суміші.

Із 8.00 ранку 3 грудня на вулцях Кропивницького продовжують працювати  4 піскорозкидувачі (МаЗ та 3-ЗІЛ). Вони продовжують посипати підйоми і спуски на дорогах  та пішохідні переходи.   На усі звернення від транспортних підприємств, які здійснюють перевезення пасажирів, спеціалісти комунального підприємства “Універсал – 2005” реагували оперативно,  наразі заявок від перевізників немає, запевнили у головному управлінні ЖКГ.

schnee1

Поширити:

Залишити коментар:

коментар