Важливо

Демобілізація чи звільнення мобілізованих – консультує кропивницький юрист

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото postfactum.ks.ua

Чи вважається юридично процес звільнення мобілізованих 1, 2, 3, 4, 5 та 6 хвиль демобілізацією?

У черговому випуску циклу юридичних відеоконсультацій кропивницький юрист Антон Красов розбирає тонкий нюанс юридичної термінології: «ДЕМОБІЛІЗАЦІЯ» чи «ЗВІЛЬНЕННЯ МОБІЛІЗОВАНИХ». Від правильності розуміння і застосування дефініцій залежить настання різних правових наслідків.

Наприклад, у більшості безстрокових контрактів (строком до закінчення особливого періоду) одна з підстав для звільнення зі служби – це оголошення демобілізації. Також процес демобілізації пов’язаний із закінченням особливого періоду, що впливає на порядок та реалізацію прав військовослужбовців. Саме тому розрізнення даних дефініцій є важливим.

Докопуватися до деталей – для більшості нудно і нецікаво, але це є основою роботи правника, щоб люди знали всю правду в її нюансах і дрібницях.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар