Важливо

У жовтні 216 АЗС Кіровоградщини продали бензину та газу на 207,9 млн грн

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото expres.ua

У жовтні 2016 р. на території Кіровоградської області 216 автозаправних станцій здійснили продаж світлих нафтопродуктів та газу на суму 207,9 млн.грн.

Про це інформує Головне управління статистики у Кіровоградській області.

Бензину моторного реалізовано 3,6 тис.т, газойлів (палива дизельного) –2,3 тис.т, пропану та бутану скраплених – 2,1 тис.т, газу природного скрапленого або у газоподібному стані (метану) – 0,3 тис.т.

В обсязі реалізованого бензину моторного найбільшим попитом користувався бензин моторний марки А–92, частка продажу якого у загальному обсязі склала 68,4%, найменшим – А–80.

Станом на 1 листопада 2016р. запаси бензину моторного на АЗС області становили 2,9 тис.т, газойлів (палива дизельного) – 1,4 тис.т, пропану та бутану скраплених – 0,3 тис.т.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар