Важливо

У Кропивницькому рятувальники імітували задимлення котельні

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
Ілюстрація www.armyshop.net.ua

Днями у Кропивницькому відбулися тренувальні тактичні навчання з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на південно-західній котельні ТОВ «ЦНТІ УНГА», участь у яких взяли пожежно-рятувальні підрозділи Державного пожежно-рятувального загону №1 та особовий склад аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС в області.

Про це повідомляє прес-служба УДСНС у Кіровоградській області.

З метою підвищення готовності до дій за призначенням, рятувальники Кіровоградщини постійно проводять навчання на потенційно небезпечних об’єктах. До таких об’єктів належить, на приклад, котельна одного з теплопостачальних підприємств обласного центру.

Котельна працює на газовому та мазутному паливі й призначена для опалення промислового району та житлового масиву Кропивницького. Вдень у будівлі може перебувати до 40 осіб персоналу, у нічний час – троє.

За тактичним задумом, внаслідок порушення технологічного процесу в приміщенні об’єкта зайнявся двигун, що спричинило велике задимлення. У результаті аварії розпочалась пожежа. Вогонь поширився по технологічному обладнанню Ушкодження різного ступення тяжкості отримали оператори котельні. Виникла загроза розповсюдження полум’я на вищі поверхи та поряд розташовані будівлі.

Залучення сил і засобів пожежно-рятувальної служби відбувається за підвищеним  номером виклику. У лічені хвилини на місце події прибувають 7 одиниць техніки та 35 чоловік особового складу. Завдяки злагодженим діям підрозділів умовна надзвичайна ситуація  оперативно ліквідована.

Під час навчань вдалося вивчити оперативно-тактичну характеристику та пожежну небезпеку об’єкта, особливості ведення оперативних дій, способи та методи ліквідації НС, розрахувати оптимальну кількість сил та засобів, відпрацювати першочергові дії працівників підприємства при виникненні надзвичайної події, алгоритм дій оперативних розрахунків, заходи з охорони праці під час роботи з пожежною і аварійно-рятувальною технікою та обладнанням. На думку організаторів, мети навчань було досягнуто.

IMG_6394 IMG_6431 IMG_6440 IMG_6445 IMG_6454

Поширити:

Залишити коментар:

коментар