Важливо

Домашні матчі кропивницької “Зірки” відвідує вдвічі більше глядачів, ніж ігри “Олександрії”

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому домашні матчі “Зірки” в середньому відвідує 5018 глядачів. Цей показник вдвічі вищий, ніж у “Олександрії” – 2029 глядачів.

Таку статистику відвідуваності оприлюднив сайт tribuna.com після 13-го туру Української прем’єр-ліги.

За показником середної відвідуваності кропивницька “Зірка” займає 6-те місце серед 12 команд Ліги Парі-матч, а “Олександрія” – 10-те. Найвідвідуванішими в Україні є матчі київського “Динамо” та донецького “Шахтаря”.

Водночас, у виданні відзначають, що середня відвідуваність чемпіонату України скоротилася до 4 868 уболівальників на матчі. Цей показник не тільки на 2,8% менший, ніж в минулому сезоні після аналогічного періоду, а й став найнижчим за 25-річну історію проведення чемпіонатів України. Попередній антирекорд належав минулому сезону – 5020 уболівальників.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар