Важливо

Рятувальники Кіровоградщини проходили тренування у теплодимокамері

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Учора, 15 листопада, на базі навчального пункту Управління ДСНС України у Кіровоградській області пройшли заняття з особовим складом оперативно-рятувальної служби Кіровоградщини щодо роботи в засобах індивідуального захисту органів дихання та зору в теплодимокамерах.

Повідомляють у прес-службі У ДСНС в області.

Рятувальникам під час гасіння пожеж доводиться  працювати в умовах високих температур, у задимленому середовищі квартир, житлових будинків, промислових та підвальних приміщень. Щоб виробити у бійців Служби порятунку необхідні навички для роботи у задимленому та токсичному середовищі, в умовах високих температур та замкнутому просторі, а також задля формування високих вольових та професійно-бойових психологічних якостей, систематично проводяться навчання в умовах максимально наближених до реальної надзвичайної події.

“У теплодимокамері імітуються місця та впливові фактори пожежі, створюються характерні складнощі та перешкоди, вводяться елементи несподіванки. В таких умовах співробітники державних пожежно-рятувальних підрозділів області в апаратах захисту органів дихання та бойовому одязі і спорядженні вдосконалюють свою професійну майстерність. Такі заняття в системі підготовки рятувальників вкрай необхідні, адже від злагодженості та оперативності дій бойових розрахунків, від уміння кожного окремого бійця орієнтуватися у складній ситуації та приймати відповідальні рішення залежить якість виконання поставлених задач, і, відповідно, збереження людського життя”, – повідомляють у прес-службі.

IMG_5826 IMG_5832 IMG_5858

Поширити:

Залишити коментар:

коментар