Важливо

У Кропивницькому відбудеться антикорупційний тренінг

30 листопада у Кропивницькому пройде антикорупційний тренінг Руху ЧЕСНО на тему “Судова реформа в Україні: інструменти громадського контролю”.

До участі у тренінгу запрошуються активні представники громадянського суспільства, волонтери, учасники громадських рухів/антикорупційних кампаній, журналісти, активні студенти з Кропивницького та області.

Під час заходу учасники матимуть нагоду познайомитися з головними викликами та пріоритетами судової реформи в Україні, обговорити  можливості своєї участі в процесі очищення суддівських лав.  Тренінги проведуть регіональні координатори кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд!, учасники антикорупційної школи “Майстерня активних громадян”. На антикорупційному тренінгу учасники дізнаються про судову реформу в Україні і про те, які можливості вона дає громадським активістам, а також навчаться ефективно використовувати інструменти громадського контролю за судовою системою.

Такі тренінги протягом листопада-грудня пройдуть в усіх регіонах України та мають на меті залучити регіональних активістів до процесу реалізації судової реформи та ознайомити їх із інструментами громадського контролю діяльності судової системи.

Тривалість тренінгу 5,5 годин (10:00 – 15:30).

Участь – безкоштовна.  Організатори забезпечать відібраних на конкурсній основі учасників харчуванням та відшкодують витрати на проїзд. До участі відбиратимуть лише зареєстрованих учасників з Кропивницької області! Для реєстрації – необхідно обов’язково заповнити ЗАЯВКУ – http://bit.ly/chesnosudregions.

Реєстрація на тренінг  у Кропивницькому завершується 27 листопада (за три дні до дати проведення)!

За додатковою інформацією щодо участі у заході звертайтеся за електронною адресою activecitizens.ua@gmail.com.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар