Важливо

У Кропивницькому триває прийом заявок на звання «Вата року»

Громадські організації «Асоціація Політичних Наук», «Комітет відновлення історичної справедливості» та Кропивницька обласна філія ВО «Рух захисту української мови» продовжують прийом кандидатур на звання «Вата року» за 2016 рік.

Журналісти, громадські та партійні активісти, політики, блоґери та звичайні кропивничани можуть подати кандидатів, які, на їхню думку, заслуговують на номінацію «Вата року» до 27 листопада 2016 року, надіславши інформацію про свого номінанта та обґрунтування заявки у довільній формі на адресу АПН: presscentr5@gmail.com.

Кожен мешканець як міста Кропивницького, так і області, може номінувати для участі у конкурсі до трьох осіб або організацій, які, на його переконання, вчинили дії, зробили публічні заяви або продемонстрували бездіяльність, спрямовану проти української нації і держави, впродовж 2016 року. Подання кандидатури потрібно буде обґрунтувати та додати посилання на доказ її вчинків.

Представники оргкомітету конкурсу передадуть перелік з числа висунутих кандидатур, які відповідатимуть умовам конкурсу, на голосування експертам Відбіркової комісії, до якої увійдуть авторитетні кропивницькі журналісти та громадські активісти.

Для довідки:

Анти-премія «Вата року» вручатиметься в Кропивницькому вже вдруге. Започатковано вручення минулого, 2015-го року. Тоді з 37-ми претендентів було відібрано «переможців» у шести номінаціях: «Політична вата», «Бізнес-вата», «Церковна вата», «Колективна вата», «Медіа-вата» та «Стєкло-вата». Серед «переможців» анти-премії були голова бюджетної комісії міськради Ігор Волков, підприємець Павло Штутман, архієпископ Іоасаф, редакція газети «Україна-центр», майстриня Наталія Ніжнікова та виборці партії «Опозиційний блок». Оцінювала претендентів експертна комісія у складі 13-ти громадських діячів та журналістів.

Прес-служба АПН

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до У Кропивницькому триває прийом заявок на звання «Вата року»

  1. Що з того тому, хто і отримає таке звання. Ось в 2015 році його отримав Штутман, а вже в 2016 році він же отримав державну відзнаку за “досягнення” в його бізнесі на ниві тієї вати. Як би ж це мало дієвий результат, бо всі вони тільки жиріють і надалі, незважаючи ні на що.

Коментарі заборонені.