Важливо

За землю Кіровоградщина заробила 11 млн грн

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

З початку 2016 року до місцевих бюджетів від продажу земельних ділянок і прав на земельні ділянки надійшло майже 11 млн гривень.

Упродовж десяти місяців поточного року проведено 48 земельних торгів у формі аукціону, на яких продано органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування право на оренду 111 земельних ділянок. Загальна площа – 1088,8 га. Загальна ціна продажу річної орендної плати – 4,2 млн грн. Також продано 2 земельні ділянки комунальної власності площею 0,1542 га. Ціна продажу – 35,4 тис. гривень.

У тому числі Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області без залучення державних коштів проведено 21-і земельні торги у формі аукціону, на яких продано право на оренду 54-х земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа – 746,7 га. Загальна ціна продажу річної орендної плати 3,07 млн грн для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

У жовтні проведено 4 земельні торги у формі аукціону, на яких продано органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування право на оренду 9 земельних ділянок. Загальна площа 94,13 га. Загальна ціна продажу річної оренди 414,6 тис. грн. Головним управлінням Держгеокадастру в області без залучення державних коштів проведено 1 земельні торги у формі аукціону, на яких продано право на оренду 3-х земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа – 55,6 га. Загальна ціна продажу річної орендної плати 201,5 тис. грн для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

За даний період продано органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування 25 земельних ділянок комунальної власності несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна. Загальна площа – 6,5 га. Ціна продажу – 6,08 млн гривень.

Фактично до бюджетів усіх рівнів від продажу земельних ділянок (з урахуванням розстроченого платежу) і прав на земельні ділянки з початку 2016 року надійшли кошти в сумі 10,939 млн гривень, в т.ч. до місцевого бюджету – 10,913 тис. гривень та до державного бюджету – 0,03 тис. гривень.

 Прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар