Важливо

Молоді кропивницькі підприємці мають шанс виграти до 10 тис. доларів

В Україні вперше відбудеться конкурс для молодих підприємців Diamond Challenge for High School Entrepreneurs USA. Організатором цього конкурсу виступить Благодійний Фонд «Інститут громадянської освіти та суспільних програм» (ICEPP).

Про це повідомляє сайт міськради.

Як повідомили у відділі сім’ї та молоді міської ради Кропивницького, озвучена пропозицію є актуальною для молоді 15-18 років, яка навчається в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах та вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації.

Мета Diamond Challenge – надати можливість молодим талантам розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.
В рамках конкурсу молоді українські таланти можуть презентувати свій бізнес проект та мати шанс виграти 10 000 доларів США.

У 2017 році Diamond Challenge проходить у два етапи:

1) Відбірковий тур в Україні – презентація проектів командами. Команда переможців відбіркового туру отримає фінансову винагороду у розмірі 1000 доларів США та поїздку до США, в штат Делавер (надається оплачене проживання на 3 дні для команди та їх представника), де пройде полуфінал Diamond Challenge.

2) Півфінал та фінальний раунд пройдуть в США, в Штаті Делавер в рамках Молодіжного Підприємницького Саміту (Youth Entrepreneurship Summit) 6-7 квітня 2017 року.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар